EuskeraBásico1 respuestas

Nie wiem jak napisać chłopakowi że mi się podoba?

Nie wiem jak napisać chłopakowi że mi się podoba. Znam to długo traktuje jako przyjaciela. Nawet ostatnio gadał o mnie i o mojej przyjaciółce z kolegami . Co mam zrobić?

En resumen

Powiedz mu, co czujesz, ryzykuj, może czuje się tak samo.

Mejor respuesta

Yellowbear
7

Powiedz mu, co czujesz, ryzykuj, może czuje się tak samo.